Najmenší martinskí rytieri na turnajoch v Karvinej - U8, U9 a U11

Uverejnené .

Kategórie U9 a U8

Naši druháci sa ešte pred sviatkami 24. marca 2018 zúčastnili V. ročníka turnaja o POHÁR PRIMÁTORA Mesta Karviná. Oba výbery U8 a U9 sa v konfrontácii s českými družstvami ukázali v dobrom svetle.

Vo všetkých zápasoch sa svojim rovesníkom vyrovnali po korčuliarskej stránke. Družstvá na turnaji odohrali až po osem zápasov. Deti ukázali svojim  rodičom čo sa tento rok naučili všetci odchádzali z turnaja usmiaty a plný zážitkov. Všetkým deťom ďakujeme za reprezentáciu klubu MHA Martin a rodičom za výbornú atmosféru a rodičovskú podporu.

Kategória U9

Brankárka: Tomečková
Hráči: Čech, Hulej, Krupec, Marček, Stolárik, Šuľovský, Lacika, Ondrejkovič, Kluka, Mihálik, Janek
Tréner: Ján Bujňák

Kategória U8

Brankár: Zetík
Hráči: Reich, Hadaš, Ivan, Remeň, Podhorský, Učník, Šimek, Maršala, Rimóci.
Tréner: Andrej Pračko
Vedúca družstiev: M. Ivanová

Kategória U 11


Družstvo zložené zo štvrtého a piateho ročníka sa 25. marca 2018 zúčastnilo I. Veľkonočného turnaja budúcich mladších žiakov U11 v Karvinej. Ako jediné družstvo zo Slovenska na tomto turnaji sa ukázali v pozitívnom svetle. Chlapci hrali veľmi pekný kombinačný hokej s veľkým nasadením a bojovnosťou. Do posledného zápasu dokonca išli s možnosťou skončiť  na prvom mieste. Bohužiaľ nezachytili úvod a nakoniec obsadili pekné tretie miesto.  R. Stančok, tréner: "Chlapcom chceme poďakovať za príkladnú reprezentáciu klubu MHA Martin na turnaji a rodičom za ich podporu."   

Brankári: Novotný ,Chmelík
Hráči: Pečner, Lazárik, Hriňa, Piško, Kostursky, Tabaček, Szabo, Šmiček, Michnáč, Petrovič, Siakeľ, Somík, Vladár, Vanek, Nogová

Tréneri: R. Stančok, V. Markovič

Výsledky:

Přerov - MT              4:3
Havířov - MT            1:6
Karviná - MT            1:8
Šumperk - Martin      7:1

Konečné poradie

1. Šumperk
2. Přerov
3. MHA Martin